WWE

Zapraszam do rejestrowania się! Wszystko działa jak należy!!!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Znamy walkę wieczoru WrestleManii?

#1 2011-02-17 16:22:45

 dmx

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 50
Punktów :   

Znamy walkę wieczoru WrestleManii?

Undertaker vs. Triple H to niemal pewny main event WrestleManii XXVII. Trudno potwierdzić czy będzie to starcie seria Undertakera vs. kariera Triple H'a z Shawnem Michaelsem jako sędzią specjalnym, wiele na to wskazuje jednak stypulacja może jeszcze ulec zmianie. Triple H bierze pod uwagę oficjalne zakończenie kariery by zająć się pomocą Vince'owi McMahonowi w prowadzeniu World Wrestling Entertainent, ale czy faktycznie dojdzie w Atlancie do pojedynku Streak vs. Career czyli powtórki styplacji z Phoenix przekonamy się być może już za kilka dni.

Pierwsze plany dotyczące anonimowego generalnego menadżera RAW zakładały ponoć, że będzie nim... Triple H. Aktualnie jednak mówi się, że menadżerem RAW może okazać się sam Vince McMahon co doprowadziłoby do jego konfliktu z The Rockiem, oczywiście z finałem feudu na WrestleManii. Właśnie te plany mogą być powodem nieobecności McMahona na ostatnim RAW.

Amerykańska stacja USA Network nie wyemituje na żywo w sobotę 2 kwietnia godzinnej wersji ceremonii Hall of Fame 2011, ale pokaże ją dopiero w poniedziałek 4 kwietnia przed Monday Night RAW, a więc o godzinie 20:00. Natomiast po RAW o 23:00 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek najnowszego sezonu reality show WWE Tough Enough. Fani w USA będą więc mieli w poniedziałek po WrestleManii aż 4-godzinną dawkę WWE: Hall of Fame, RAW oraz Tough Enough.

TNA Knockout Mickie James dołączyła do gwiazd jakie obecne będą w Atlancie na imprezie WrestleReunion, która odbędzie się w hotelu Downtown Marriott. Pozostałe potwierdzone dotychczas nazwiska to: Bruno Sammartino, "Cowboy" Bob Orton, Winter, Christy Hemme, Tommy Dreamer, Scott Steiner i Carlito.

Oto co John Cena napisał na swoim Twitterze po wypowiedzi The Rocka na jego temat na RAW: "CeNation. Rock was in rare form tonight. It was great to see him enjoying himself out there. Even if it was at my expense. I've been called alot worse. Just glad to see him back in action."

Tak prezentuje się okładka magazynu poświęconego WrestleManii, który ukaże się w marcu:

http://i53.tinypic.com/nu92a.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Znamy walkę wieczoru WrestleManii?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jak zrobić screena?. quest na acrobate flyff niedaj sie namierxyc w internrcie czym odrdzewic sruby www.souleaterforumgame.pun.pl